Čístíme sedačky, matrace, koberce, židle a jiné čalounění. Odborně vyčistíme a ošetříme kožený nábytek. Zbavíme virů, baktérií, plísní pomocí dezinfekce ozónem – Zlín

Kontakt: Michal Kouřil + 420 733 546 608   info@profitepovani.cz


Tepování matrací, sedaček, koberců a postelí – FIRMY i DOMÁCNOSTI

Hloubkově vyčistíme, dezinfikujeme a provoníme. Zbavíme čalounění prachu, roztočů a jejich výměšků, špíny a zápachu. S čistotou se významně zvyšuje i kvalita vašeho života.

Doporučený interval oboustranného čištění matrací: 1 rok. 

Doporučený interval čištění sedacích souprav: 1-2 roky

Dezinfekce ozónem až 20 g – FIRMY i DOMÁCNOSTI

Ozón úspěšně likviduje zápachy, bakterie, viry a spory plísní. V současnosti je nejlepším dezinfekčním činidlem, které nezanechává žádné stopy ani chlórový zápach.

Přirozený pach ozónu je po dezinfekci normální jev a ozón  se po ukončení dezinfekce  začne rozpadat zpět na kyslík. Místnost je obyvatelná už v ten den. Účinné i na dezinfekci klimatizace vozidel.

Kompletní vyčištění interiéru vašeho vozidla – FIRMY i DOMÁCNOSTI

Nemusíte nikam chodit. Přímo u vás doma hloubkově a precizně vyčistíme interiér vašeho vozidla. 

Výsledkem je čistota, svěží vůně bez zápachů. Plasty umyjeme a ošetříme. Kůži odborně vyčistíme a impregnujeme. Podle dohody vykonáme i dezinfekci klimatizace vozu.

Kvalitním vyčištěním výrazně zvednete i cenu vašeho vozidla.

Čištění velkých kobercových ploch – FIRMY

Velké plochy nás baví, jsme na ně specialisté. Nejen, že máme bohatou praxi s plochami až do několika tisíc m2, máme i vybavení schopné velké plochy hravě zvládout. Jednokotoučové stroje, válcové kartáče, silné extraktory a vysokokapacitní vysavače s klepacími hlavami. 

Na koberce používáme různé techniky čištění: generální hloubkové mokré čištění, moderní enkapsulační čištění s krátkou dobou schnutí, suché čištění koberce. Doplňkově i impregnaci a parfemaci koberců.


Služby vykonáva francisový partner:  Ing. Michal Kouřil, Horní Lideč 227, 756 12 Horní Lideč. IČ: 87171481. Nejsme plátci DPH.